Na wycieczkę trzydniową wyjechaliśmy około godziny 8:00. Byliśmy pod opieką, naszej wychowawczyni – pani Kwaśnik oraz pani Grzywacz. Zanim dojechaliśmy do ośrodka zagościliśmy w Zakopanem. Zwiedziliśmy miasto, udaliśmy się na wyczynowy spacer po górach i obejrzeliśmy skocznię narciarską. Następnie podziwialiśmy legendarne Krupówki. O godzinie 18 dojechaliśmy do ośrodka, który znajdował się w Bukowinie Tatrzańskiej. Przed obiadokolacją pani rozdawała klucze do pokojów. Dostaliśmy pokój 6-osobowy w którym znajdowali się Oskar, Kuba, Kamil, Kuba, Oskar oraz ja. Po jedzonku pół grupy poszła na basen, a reszta została w sali gier. Później spędziliśmy czas na świeżym powietrzu, grając w gry sportowe i tańcząc. Wieczór należał do udanych.
Drugiego dnia byliśmy na Gubałówce, troszkę pochodziliśmy i wróciliśmy na dół. W ten sam dzień odwiedziliśmy jeszcze Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku . Wieczorem odbyło się ognisko. Piekliśmy kiełbaski. Spędziliśmy czas na zabawach i grach zespołowych.
Trzeciego dnia odwiedziliśmy Dolinę Chochołowską. Długi spacer, piękne widoki, wymarzona słoneczna pogoda powodowały ,że nie chciało nam się wracać. Ale wszystko, co dobre się kończy…
Jadąc do domu, wstąpiliśmy do Mc Donald”s.
Wycieczka była bardzo udana!