Logo projektu

W dniach 19 – 25 października odbyło się pierwsze spotkanie robocze projektu. Spotkanie to miało miejsce w dwóch szkołach: portugalskiej i hiszpańskiej. W trakcie jego trwania nauczyciele z krajów partnerskich poznali się i szczegółowo zaplanowali działania na pierwszy rok współpracy.

Z każdej partnerskiej szkoły przywieziono dwie propozycje loga projektu wykonane przez uczniów. Podczas spotkania, nauczyciele wybrali spośród nich logo projektu – zostało nim logo wykonane przez uczennice naszej szkoły: Dominikę Piechę i Agnieszkę Głuszczyk. Oto ono:

Oto zdjęcia z pierwszego spotkania:

 

 

Szkoła portugalska (dekoracja złożona z flag wszystkich krajów partnerskich)

Nauczyciele portugalscy odbierają prezent od szkoły polskiej – mapę Polski

Spotkanie robocze dotyczące projektu

Dekoracja złożona ze słowa WITAMY we wszystkich językach

Spotkanie z burmistrzem w Ratuszu w Santarem (Portugalia)

Szkoła portugalska

Wygrana polskiego loga