2017/ 2018

 

Wojewódzki Konkurs Poetycki dla szkół podstawowych i gimnazjów

Laureatka : Julia Zielińska – kl. 7a (opiekun: Anna Kwaśnik)

2016/ 2017

 

VI KONKURS TAŃCA ŚLĄSKIEGO
w formie towarzyskiej

II miejsce w kategorii II – Zuzanna Kochańska i Igor Piontek – kl. 6a (opiekun: B. Pilarska, M. Rusek)
II miejsce w kategorii I – Kornelia Jarosińska i Piotr Wąs – kl. 3c (opiekun: B. Pilarska, M. Rusek)

Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas II
„Mistrz pięknego czytania – 2017”

wyróżnienie – Piotr Barabasz – kl. 2b (opiekun: Wirginia Powałka)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – język polski
EDYCJA  XVII

laureatka I stopnia – Katarzyna Wrtzesień – kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia – Marta Pałyska – kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia – Jakub Pierończylk – kl. 5b
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka II stopnia – Sonia Bajura – kl. 6b
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka II stopnia – Sandra Pakuła – kl. 6
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka III stopnia – Martyna Krzemińska – kl. 5a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia – Rafał Borowik – kl. 4c (opiekun: Anna Kwaśnik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus – język angielski
EDYCJA  XXIX – wiosna

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Weronika Blaut – kl. 3b (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia z wyróżnieniem – Michał Mazanek – kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia – Jakub Służałek – kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Marta Ulczok – kl. 3b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia – Jakub Pierończyk – kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Filip Fedoryszyn – kl. 3a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Marcel Siedloczek – kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Daria Siejka – kl. 4a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Oliwia Sojka – kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Jakub Pacuła – kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik
laureatka III stopnia – Malwina Jarosz – kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Piotr Wąs – kl. 3c (opiekun: Agnieszka Pytlik

XIV Miejski Konkurs Mitologiczny

Julia Dembowy – I miejsce – kl.5b (opiekun: Dawid Klachacz)

Katarzyna Wrzesień – III miejsce – kl.5a (opiekun: Anna Kwasnik)

Jakub Pierończyk – wyróżnienie – kl.5b (opiekun: Dawid Klachacz)

Marta Pałyska – wyróżnienie – kl.5a (opiekun: Anna Kwaśnik)

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej
w „Old Timers Garage”

Julia Zielińska – wyróżnienie – kl.6a (opiekun: Agnieszka Pytlik)

Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego
„SYNAPSIK KIDS”

laureatka – Matylda Reguła– kl.2c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka – Pola Nocuń – kl.2d (opiekun: Barbara Miczołek)
laureatka – Katarzyna Ryndak – kl.2d (opiekun: Barbara Miczołek)
laureatka – Blanka Ciborowska – kl.3c (opiekun: Agnieszka Pytlik)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy – język polski

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Zofia Ulczok – kl.6b (opiekun: Dawid Klachacz)
Sonia Bajura – kl.6b (opiekun: Dawid Klachacz)
Marta Pałyska – kl.5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
Natalia Płaczek – kl.6a (opiekun: Anna Kwaśnik)

Międzyszkolny konkurs
„List do Świętego Mikołaja w języku angielskim”

wyróżnienie – Maksymilian Kluska – kl. 6a (opiekun: Agnieszka Pytlik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus – język angielski
EDYCJA  XXVIII

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Weronika Blaut – kl. 3b (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia z wyróżnieniem – Maciej Chadalski – kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia – Malwina Jarosz – kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia – Jakub Służałek – kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Oliwia Kunicka – kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Marta Ulczok – kl. 3b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Amelia Niewolska – kl. 6b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Piotr Wąs – kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Jakub Pacuła – kl. 4c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Ewa Mocha – kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Michał Pielka – kl. 6b (opiekun: Robert Goleń)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – język polski
EDYCJA  XVI

laureatka I stopnia – Amelia Niewolska – kl. 6b (opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka I stopnia – Zofia Ulczok – kl. 6b (opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka I stopnia – Katarzyna Wrzesień – kl. 5a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia – Franciszek Wrzesień – kl. 4a
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureat III stopnia – Marcel Siedloczek – kl. 4a
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka III stopnia – Małgorzata Staś – kl. 6a
(opiekun: Anna Kwaśnik)

XV Miejski Konkurs Regionalno – Plastyczny
„Zazdrostka z utopkiem”

wyróżnienie – Zuzanna Dembowy – kl. 1a (opiekun: Mirosława Rusek)

Konkurs
„Antologia Poezji Dziecięcej”

laureatka – Alicja Dutczak – absolwentka 2015/2016 (opiekun: Anna Kwaśnik)

2015/ 2016

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus – język angielski
EDYCJA  XXVII

laureat I stopnia – Maciej Chadalski – kl. 3a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia – Malwina Jarosz – kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia – Franciszek Koźlik – kl. 4b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia – Ewa Mocha – kl. 4b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia – Amelia Niewolska – kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Maja Szewczyk – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Jakub Pacuła – kl. 3c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Marcel Siedloczek – kl. 3a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Natalia Czakaj – kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Iwo Materna – kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Marta Pałyska – kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Łukasz Singh – kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Julia Dembowy – kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia – Jakub Pierończyk – kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia – Filip Dawiec – kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Paulina Grzywacz – kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Michał Halejak – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Franciszek Wrzesień – kl. 3a (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Łukasz Szczepan – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Michał Pielka – kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język polski
edycja XV

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Zofia Ulczok – kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Amelia Niewolska – kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka I stopnia – Marta Pałyska – kl. 4a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia – Malwina Jarosz – kl. 4b (opiekun: Ewa Żontow)
laureat I stopnia – Oskar Brzeziński – kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia – Dominik Smolawa – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia – Alicja Dutczak – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Katarzyna Tomera – kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Paulina Grzywacz – kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureat II stopnia – Mateusz Żyła – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia – Jan Bajorek – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia – Iwo Materna – kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Magdalena Świerk – kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka III stopnia – Małgorzata Staś – kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Natalia Płaczek – kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)

Międzyszkolny konkurs
„Postcard from England”

II miejsce – Jagoda Stelmach – kl. 6b (opiekun: Agnieszka Pytlik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język polski
edycja XIV

laureatka I stopnia – Alicja Dutczak – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Katarzyna Wrzesień – kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Katarzyna Tomera – kl. 4a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Malwina Jarosz – kl. 4b
(opiekun: Ewa Żontow)
laureat III stopnia – Mikołaj Malec – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwasnik)
laureatka III stopnia – Natalia Płaczek – kl. 5a
(opiekun: Anna Kwaśnik)

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

OLIMPUS (jesień)2015/2016

 

laureat – Franciszek Drabik – kl. 4a  –  (opiekun: Dariusz Jureczko) 

laureat – Filip Ulaczyk – kl. 4a  –  (opiekun: Dariusz Jureczko)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus – język angielski
EDYCJA  XXVI

laureatka I stopnia – Marta Pałyska – kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia – Rafał Borowik – kl. 3c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Michał Pielka – kl. 5b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Jakub Pacuła – kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Łukasz Szczepan – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Filip Hampel – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Łukasz Singh – kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Maja Szewczyk – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Amelia Niewolska – kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„ANIOŁY – DOBRE DUCHY”

wyróżnienie – Julia Grajner – klasa 1b  –  (opiekun: Wirginia Powałka) 

Konkurs (MDK-„Piotrowice”)
„Ilustrujemy bajki śląskie”

lI nagroda – Julia Adamus – klasa 1d  –  (opiekun: Klaudia Marniok) 

VII Konkurs Plastyczny (MDK-„Ligota”)
na „Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową”

nagroda główna – Stanisław Stelmach – klasa 2a  –  (opiekun: Barbara Ulczok) 

Konkurs – Antologia Poezji

laureatka – Barbara Grajner – absolwentka 2014/15  –  (opiekun: Anna Kwaśnik) 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy – matematyka

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń

Wojciech Lebuda – kl.6b (opiekun: Dorota Rutecka – Pyka)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy – język polski

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica

Jagoda Stelmach – kl.6b (opiekun: Anna Kwaśnik)

Ogólnopolski Konkurs „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

laureatka – Katarzyna Wrzesień – kl. 4a  –  (opiekun: Mariola Bubula) 

2014 / 2015

 

XII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

II miejsce – Olga Bieńkowska – kl. 5a  –  (opiekun: Ewa Zontow) 

Turniej koszykówki

„Szukamy Następców Gortata”

III miejsce  reprezentacja w składzie

Adam Cała, Kacper Kwaśny, Rafał Starczewski, Kamil Kozłowski, Kornel Kuś, Szymon Okuń,
Bartosz Polczyk, Maciej Klukowski, Tomasz Załóg, Patryk Orzechowski


Najlepszy zawodnik drużyny – Adam Cała

Wyróżnienia – Kacper Kwaśny, Rafał Starczewski, Maciej Klukowski

  –  (opiekun: Joanna Operskalska) 

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język polski
edycja XIII

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Justyna Dyrdek – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia z wyróżnieniem – Kacper Drzewiecki – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Barbara Grajner – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia – Milena Matysik – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia – Kamila Szpil – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia – Filip Chodań – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Anna Mucha – kl. 5a (opiekun: Ewa Żontow)
laureat II stopnia – Mikołaj Malec – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia – Wojciech Lebuda – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Małgorzata Staś – kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Justyna Suchacka – kl. 6a
(opiekun: Ewa Żontow)
laureatka III stopnia – Marta Kołodziej – kl. 6a
(opiekun: Ewa Żontow)
laureat III stopnia – Jakub Schimpel – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Barbara Siewiera – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)

Miejski Konkurs Matematyczny

„Rusz głową mały Pitagorasie”

II miejsce – Franciszek Wrzesień – kl. 2a  –  (opiekun: Monika Jurek) 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus – język angielski

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Marta Pałyska – kl. 3a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Amelia Niewolska – kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia – Jakub Pierończyk – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Ewa Mocha – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Michał Pielka – kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Paulina Grzywacz – kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia – Wojciech Lebuda – kl. 5b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 6b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Zofia Ulczok – kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Magdalena Świerk – kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)

 

I Ogólnopolski Świetlicowy Konkurs Plastyczny

„BAJKOWE DRZEWA”

I miejsce – Tymoteusz Kluska – kl. 1c  –  (opiekun: Barbara Pilarska) 

Miejski Konkurs Literacki
„Przygoda z lekturą”

III miejsce – Marta Pałyska – kl. 3a  –  (opiekun: Jolanta Nawrocka) 

VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska

w Narciarstwie i Snowbordingu

II miejsce – Aleks Herc – kl. 5b  –  (opiekun: Katarzyna Pawlik) 

III miejsce – Łukasz Oleksowicz – kl. 6b  –  (opiekun: Katarzyna Pawlik) 

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

OLIMPUS (zima)2014/2015

laureatka – Amelia Niewolska – kl. 4b  –  (opiekun: Dariusz Jureczko) 

Ogólnopolska Olimpiada z Historii

OLIMPUS (zima)2014/2015

laureatka – Barbara Grajner – kl. 6b  –  (opiekun: Edward Ulrych) 

laureatka – Alicja Tarnawska – kl. 6b  –  (opiekun: Edward Ulrych) 

laureatka – Jagoda Stelmach – kl. 5b  –  (opiekun: Edward Ulrych)

VI edycja EUROJUNIORA – Ligi Szkół w Katowicach

II miejsce zajęła drużyna naszej szkoły

Kacper Drzewiecki
Kornel Kuś
Jan Bajorek
Kacper Kwaśny
Rafał Starczewski
Rafał Mucha

Kategoria: najlepszy zawodnik – Kacper Drzewiecki


Opiekun: Joanna Operskalska

Międzyszkolny Konkurs Piosenki „ZŁOTA NUTKA”

III miejsce – Nicole Miłkoś, Lena Lis, Bartosz Utratny – kl. 2b (opiekun: Mirosława Rusek)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus – język angielski
edycja XXIV

laureatka I stopnia – Ewa Mocha – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia – Barbara Grajner – kl. 6b (opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Nadia Lier – kl. 3a
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Marta Pałyska – kl. 3a
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Amelia Niewolska – kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 6b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Jakub Pierończyk – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Katarzyna Wrzesień – kl. 3a
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Julia Dembowy – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Klaudia Zasucha – kl. 5b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Mateusz Żyła – kl. 5b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy – język polski

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica

Barbara Grajner – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język polski
edycja XII

laureatka I stopnia – Amelia Niewolska – kl. 4b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka I stopnia – Barbara Siewiera – kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia – Mikołaj Malec – kl. 5b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Barbara Grajner – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwasnik)
laureatka III stopnia – Milena Godula – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)

Ogólnopolski Konkurs
„Zachowaj Trzeźwy Umysł”

laureatka z wyróżnieniem – Marta Pałyska – kl. 3a (Jolanta Nawrocka)
laureatka – Oliwia Kord – kl. 5a (opiekun: Elzbieta Kustra)

2013 / 2014

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język polski
edycja XI

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Kamila Szpil – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia – Barbara Grajner – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Paulina Klaczak – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 5b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia – Kacper Drzewiecki – kl. 5b
(opiekun: Anna Kwasnik)
laureatka III stopnia – Zofia Westerowska – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia – Stanisław Radziszewski – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Wiktoria Matuszczyk – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Paulina Pacuła – kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Barbara Siewiera – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)

laureat III stopnia – Jan Bajorek – kl. 4b (opiekun: Anna Kwaśnik)

Ogólnopolski Konkurs
na przysięgę uczniów Szkół Karpackich
(Organizator: Gimnazjum nr 2 im. Karpatczyków w Nysie)

 wyróżnienie – Barbara Grajner – kl. 5b  –  (opiekun: Anna Kwaśnik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język angielski,
edycja XXIII

laureatka I stopnia – Magdalena Świerk – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia – Amelia Niewolska – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia – Barbara Grajner – kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia – Michał Pielka – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Wiktoria Śliwińska – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Marta Kołodziej – kl. 5a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Filip Mędrek – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Julia Zielińska – kl. 3a
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia – Michał Pięta – kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Oskar Brzeziński – kl. 3a (opiekun: Robert Goleń)

Międzyszkolny Konkurs Literacki z cyklu
„Śląskie Tradycje” pod hasłem:
Zabawy na śląskim podwórku

 I miejsce – Barbara Grajner – kl. 5b  –  (opiekun: Anna Kwaśnik)

 III miejsce – Tomasz Rusek – kl. 4a  –  (opiekun: Ewa Żontow)

Miejski Konkurs Mitologiczny 2013/2014

 IV miejsce – Martyna Kokot – kl. 5a  –  (opiekun: Ewa Żontow)

 V miejsce – Barbara Grajner – kl. 5b  –  (opiekun: Anna Kwaśnik)

III Międzyszkolny Turniej Tańca Śląskiego

 Tytuł Mistrza Tańców Śląskich 2014

Julia Zielińska i Igor Piontek – kl. 3a  –  (opiekun: mgr Barbara Pilarska)

 I miejsce – Małgorzata Ogaza i Maciej Niemiec – kl. 3a  –  (opiekun: Barbara Pilarska)

 II miejsce – Wiktoria Krawczyńska i Maksymilian Kluska – kl. 3a  –  (opiekun: Barbara Pilarska)

 III miejsce – Martyna Lany i Patryk Widuch – kl. 3a  –  (opiekun: Barbara Pilarska)

Olimpiada Wiedzy Archimedes – język polski

laureatka I stopnia – Barbara Grajner – kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia – Wojciech Lebuda – kl. 4b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Kamila Szpil – kl. 5b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Marta Kołodziej – kl. 5a
(opiekun: Ewa Żontow)
laureatka II stopnia – Anna Woźniak – kl. 5a
(opiekun: Ewa Żontow)

Konkurs OXFORD PLUS – język angielski

laureatka I stopnia – Joanna Nowrotek – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia – Michał Pielka – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia – Kacper Szewczyk – kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia – Zuzanna Mrozek – kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Amelia Niewolska – kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Jagoda Stelmach – kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Mikołaj Malec – kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik)

IV Ogólnopolski Konkurs Tańców Śląskich

 II miejsce – Wiktoria Krawczyńska i Maksymilian Kluska – kl. 3a  –  (opiekun: Barbara Pilarska)

 III miejsce – Małgorzata Staś i Oskar Brzeziński – kl. 3a  –  (opiekun: Barbara Pilarska)

Miejski Konkurs Plastyczny

„Szukamy prawdziwego Świętego Mikołaja”

Nagroda specjalna Dyrektora Centrum Kultury, MDK, ul. Gliwicka:

Zofia Ulczok i Wktoria Śliwińska – kl. 3b  –  (opiekun: Katarzyna Pawlik)

wyróżnienie

 Amelia Niewolska – kl. 3b  –  (opiekun: Katarzyna Pawlik)

XXII Miejski Konkurs Plastyczno-Regionalny

Projekt kartki pocztowej na godne święta”

kategoria klas I

 II miejsce – Anna Tomaszewska – kl. 1b  –  (opiekun: Mirosława Rusek)

kategoria klas III

lII miejsce – Zofia Ulczok – kl. 3b  –  (opiekun: Katarzyna Pawlik) 

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

OLIMPUS (jesień)2013/2014

laureat – Adam Cała – kl. 5a  –  (opiekun: Dariusz Jureczko) GRATULACJE! 

laureat – Tomasz Lesiecki – kl. 5a  –  (opiekun: Dariusz Jureczko) GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Historii

OLIMPUS (jesień)2013/2014

laureat – Tomasz Tomera – kl. 6a  –  (opiekun: Edward Ulrych) GRATULACJE! 

laureat – Filip Wachowski – kl. 6a  –  (opiekun: Edward Ulrych) GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki

OLIMPUS (jesień)2013/2014

laureat – Wojciech Lebuda – kl. 4b  –  (opiekun: Dorota Rutecka-Pyka) GRATULACJE! 

laureat – Jakub Schimpel – kl. 5b  –  (opiekun: Dorota Rutecka-Pyka) GRATULACJE! 

2012 / 2013

 

II Międzyszkolny Konkurs Tańca Śląskiego
w formie towarzyskiej

 I miejsce: Monika Buchalska i Mateusz Kucharzewski– kl. 3b (opiekunowie:  M. Rusek, B. Pilarska)

 II miejsce: Małgorzata Staś i Maciej Niemiec– kl. 2a (opiekunowie: M. Rusek, B. Pilarska)

 III miejsce: Maria Kaprzyk i Dominik Smolawa– kl. 3b (opiekunowie:  M. Rusek, B. Pilarska)

XVIII Miejski Konkurs Ortograficzny

Mistrz Dyktanda – Wojciech Lebuda– kl. 3b (opiekun: mgr Mirosława Rusek)

Konkurs OXFORD – matematyka

laureat II stopnia – Jakub Schimpel – kl. 4b (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)
laureatka III stopnia – Alicja Michalska – kl. 5a (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)
laureatka V stopnia – Barbara Grajner – kl. 4b (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)
laureatka V stopnia – Helena Jakubowska – kl. 5a (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)

Konkurs OXFORD PLUS – język angielski

laureat I stopnia z wyróżnieniem – Kacper Szewczyk – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia – Agata Błach – kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat II stopnia – Jan Bajorek – kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Anna Mucha – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia – Julia Ohirko – kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat III stopnia – Wojciech Lebuda – kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Klaudia Zasucha – kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Justyna Suchacka – kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Natalia Hanke – kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat IV stopnia – Maciej Klukowski – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia – Aleksandra Mróz – kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat IV stopnia – Aleks Herc – kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia – Salomea Kotysz – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia – Katarzyna Butor – kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka IV stopnia – Julia Halemba – kl. 5a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia – Tatiana Staszczyk – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia – Milena Godula – kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia – Szymon Okuń – kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia – Anna Woźniak – kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia – Marta Kołodziej – kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia – Daniel Górnik – kl. 5b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia – Paulina Pacuła – kl. 5b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia – Joanna Decowska – kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)

Konkurs OXFORD – język polski

laureat II stopnia – Patryk Pliszka – kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Paulina Pacuła – kl. 5b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Barbara Grajner – kl. 4b
(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Barbara Szyja – kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka III stopnia – Marta Kołodziej – kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka IV stopnia – Kamila Szpil – kl. 4b
(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia – Katarzyna Butor – kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia – Alicja Michalska – kl. 5a
(opiekun: mgr Ewa Zontow)
laureatka V stopnia – Julia Halemba – kl. 5a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia – Zofia Westerowska – kl. 5b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

laureatka V stopnia – Sonia Klimasz – kl. 5a (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia – Joanna Decowska – kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

laureatka V stopnia – Agata Błach – kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

Konkurs interdyscyplinarny

Język polski z elementami historii

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Patryk Pliszka– kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik, mgr Barbara Lubina)

Agata Błach– kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik, mgr Barbara Lubina)

Julia Lelątko– kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik, mgr Barbara Lubina)

Radosław Dutczak– kl. 6b (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

Weronika Połap– kl. 6b (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

2011 / 2012

 

Konkurs OXFORD PLUS – język angielski

laureatka I stopnia – Agata Błach – kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka I stopnia – Barbara Grajner – kl. 3b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Marta Kołodziej – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Aleksandra Kostkiewicz – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat IV stopnia – Filip Baros – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia – Julia Ochirko – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia – Justyna Suchacka – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat V stopnia – Daniel Górnik – kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)

Miejski Konkurs Mitologiczny 

I miejsce – Patryk Pliszka- kl. 5a(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

II miejsce – Michalina Szewczyk– kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow)

Konkurs interdyscyplinarny
Matematyka z elementami przyrody

laureatka

Katarzyna Jędrzejewska– kl. 6a (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka, mgr Dariusz Jureczko)

GRATULACJE !

 

Konkurs interdyscyplinarny
Język polski z elementami historii

laureatka

Katarzyna Jędrzejewska– kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

GRATULACJE !

Konkurs – Mali Mistrzowie Ortografii
pod hasłem „W bajecznej krainie kwiatów”

Barbara Grajner – kl. 3b (opiekun: mgr Wirginia Powałka)

Konkurs OXFORD – język polski

laureat I stopnia z wyróżnieniem – Radosław Dutczak – kl. 5b (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka II stopnia – Agata Błach – kl. 5a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia – Patryk Pliszka – kl. 5a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia – Anna Slian – kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka II stopnia – Zuzanna Staniec – kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka II stopnia – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka III stopnia – Magdalena Grządziel – kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka IV stopnia – Weronika Wytrych – kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureat IV stopnia – Tomasz Damas – kl. 6c
(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka IV stopnia – Alicja Michalska – kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka IV stopnia – Paulina Pacuła – kl. 4b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

laureatka V stopnia – Weronika Pilch – kl. 5a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia – Zofia Westerowska – kl. 4b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

Konkurs OXFORD – język angielski

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Agata Błach – kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka II stopnia – Barbara Grajner – kl. 3b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat II stopnia – Radosław Dutczk – kl. 5b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Justyna Suchacka – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia – Filip Schymik – kl. 5b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia – Małgorzata Pielka – kl. 6b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia – Filip Baros – kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia – Weronika Połap – kl. 5b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia – Tomasz Damas – kl. 6c (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia – Julia Halemba – kl. 4a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)

Konkurs interdyscyplinarny

Matematyka z elementami przyrody

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica:

Katarzyna Jędrzejewska– kl. 6a (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka, mgr Dariusz Jureczko)

Konkurs interdyscyplinarny

Język polski z elementami historii

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Magdalena Grządziel– kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

Anna Slian– kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

Katarzyna Jędrzejewska– kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

V Rajd Szkolny Szlakiem Wieży Spadochronowej

I miejsce- kl. 6c(opiekun: mgr Wioletta Orzechowska – Jazy)

X Miejski Konkurs Regionalno – Plastyczny

„Zdobienie bombek choinkowych”

I miejsce – Natalia Hanke – kl. 3b (opiekun: mgr Wirginia Powałka)

2010 / 2011

 

Miejski Konkurs Mitologiczny 

I miejsce – Katarzyna Jędrzejewska- kl. 5a(opiekun: mgr Ewa Żontow)
II miejsce – Anna Slian– kl. 5a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)

Konkurs OXFORD – język angielski

laureatka III stopnia – Agnieszka Siewiera – kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Martyna Staszczyk – kl. 6b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia – Julia Samin – kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka IV stopnia – Małgorzata Pielka – kl. 5b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat IV stopnia – Tomasz Damas – kl. 5c (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia – Katarzyna Jędrzejewski – kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia – Wojciech Krupowies – kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia – Wojciech Rusek – kl. 6b (opiekun: mgr Robert Goleń)

XVI Konkurs Wiedzy Biblijnej

„Odwagi, to Ja jestem, nie bójcie się!” – Mk 6,50

I miejsce w etapie rejonowym w Katowicach

Katarzyna Jędrzejewskakl. 5a – GRATULACJE🙂

uczennicę przygotowała Pani Agnieszka Macura

Konkurs OXFORD – język polski

laureat II stopnia – Patryk Pliszka – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Sara Niechciał – kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia – Weronika Pilch – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat IV stopnia – Radosław Dutczak – kl. 4b (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureat IV stopnia – Jakub Szwedko – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat IV stopnia – Tomasz Posiewała – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka IV stopnia – Agata Błach – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat V stopnia – Dominik Cierpica – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia – Weronika Połap – kl. 4b (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia – Roksana Zakaszewska – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia – Joanna Decowska – kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 4c (opiekun: mgr Ewa Żontow)

2009 / 2010

 

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki – OLIMPUS 2009/2010

laureatka – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 4a  –  (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka)GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody –
OLIMPUS 2009/2010

laureatka – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 4a  –  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Polskiego – OLIMPUS 2009/2010

laureatka – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 4a  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUREK 2010”

wynik „bardzo dobry”:

Kacper Cieślik – kl. 2b  –  (opiekun: mgr Barbara Pilarska)

Jakub Młocek – kl. 2b  –  (opiekun: mgr Barbara Pilarska) 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2010”

wyróżnienia II stopnia:

Katarzyna Jędrzejewska – kl. 4a  –  (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka, mgr Barbara Owczarek)

Magdalena Grządziel – kl. 4a  –  (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka, mgr Barbara Owczarek) 

Tomasz Damas – kl. 4c – (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska-Jazy)

Maciej Tobiasz – kl. 6b  –  (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska-Jazy) 

Konkurs twórczości dziecięcej
„Przygoda z lekturą”
„Dobro i zło w baśniach i bajkach”

I – miejsce – Joanna Decowska – kl. 3a  –  (opiekun: mgr Katarzyna Pawlik)GRATULACJE!
za twórcze opowiadanie otrzymała tytuł „Bajarza”

Miejski Konkurs Mitologiczny 2009/2010

II – miejsce – Weronika Puszer – kl. 5b  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

III – miejsce – Martyna Staszczyk – kl. 5b  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

wyróżnienie – Patrycja Żychoń – kl. 5b  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

Konkurs OXFORD – język polski

laureatka IV stopnia – Dorota Sokołowska – kl. 4c (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat IV stopnia – Tomasz Damas – kl. 4c (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka IV stopnia – Agnieszka Wołoszczak – kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

Konkurs OXFORD – matematyka

laureat I stopnia z wyróżnieniem – Maciej Tobiasz – kl. 6b (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska -Jazy)
laureatka IV stopnia – Dominika Sokołowska – kl. 6b (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska – Jazy)
laureat IV stopnia – Kamil Cała – kl. 4c (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska – Jazy)
laureat IV stopnia – Filip Jagiełłowicz – kl. 5a (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)
laureatka V stopnia – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 4a (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)
laureatka V stopnia – Agnieszka Wołoszczak – kl. 6a (opiekun: mgr Dorota Rutecka – Pyka)

Konkurs OXFORD – przyroda

laureatka II stopnia – Dominika Sokołowska – kl. 6b (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureatka III stopnia – Aleksandra Gomułka – kl. 6b (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat IV stopnia – Maciej Mironiuk – kl. 6a (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat V stopnia – Piotr Decowski – kl. 6a (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat V stopnia – Przemysław Żemła – kl. 6a (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat V stopnia – Michał Niemiec – kl. 5a (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

Konkurs OXFORD – język angielski

laureat II stopnia – Wojciech Krupowies – kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)

Miejski Konkurs Regionalno – Plastyczny

„Ilustracja baśni śląskiej”

wyróżnienie – Weronika Połap– kl. 3b (opiekun: mgr Mirosława Rusek)

XIV Konkurs Wiedzy Biblijnej

„Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni
i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” – Mt 11,28

I miejsce w etapie rejonowym w Katowicach

Katarzyna Jędrzejewskakl. 4a – GRATULACJE🙂

uczennicę przygotowała Pani Agnieszka Macura

Konkurs interdyscyplinarny

„Podróże w głąb naszej przeszłości”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Dominika Sokołowska– kl. 6b

Maciej Tobiasz– kl. 6b

2008 / 2009

 

Międzyszkolny Konkurs „Konwencja Praw Dziecka”

II- miejsce – Anna Matuszek – kl. 2a  –  (opiekun: mgr Mariola Bubula)GRATULACJE! 

II- miejsce – Joanna Decowska – kl. 2a  –  (opiekun: mgr Mariola Bubula)GRATULACJE! 

Turniej Szkolny :
„BEZPIECZNA SZKOŁA – BEZPIECZNY UCZEŃ”

II- miejsce – Katarzyna Jędrzejewska – kl. 3a  –  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka, mgr Izabela Długosz) 

II- miejsce – Zuzanna Staniec – kl. 3a  –  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka, mgr Izabela Długosz) 

II- miejsce – Karol Włodarczyk – kl. 3a  –  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka, mgr Izabela Długosz) 

Ogólnopolska Olimpiada z Historii – OLIMPUS 2008/2009

V- miejsce – Paulina Lipowska – kl. 6a  –  (opiekun: mgr Edward Ulrych)GRATULACJE! 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2009”

wyróżnienia II stopnia:

Maciej Tobiasz – kl. 5b  –  (opiekun: mgr Izabela Bajura)

Piotr Solarz – kl. 5b  –  (opiekun: mgr Izabela Bajura) 

Jędrzejewska Katarzyna – kl. 3a – (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka)

Karol Włodarczyk – kl. 3a  –  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka) 

Tomasz Damas – kl. 3c  –  (opiekun: mgr Anna Maro)

Piotr Poprawa – kl. 6a  –  (opiekun: mgr Dorota Rutecka)

Filip Jagiełłowicz – kl. 4a  –  (opiekun: mgr Dorota Rutecka)

GRATULACJE!

Miejski Konkurs Mitologiczny 2008/2009

III- miejsce – Maciej Tobiasz – kl. 5b  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

VII Mała Olimpiada Matematyczna 2008/2009

laureatka –  Paulina Lipowska – kl. 6a  –  (opiekun: mgr Dorota Rutecka)GRATULACJE! 

Konkurs interdyscyplinarny

„Robinsonowie i robinsonady”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Maciej Tobiasz– kl. 5b

Aleksandra Zadora– kl. 6a

Piotr Poprawa– kl. 6a

Magdalena Kocoń– kl. 6a

Paulina Lipowska– kl. 6a

Monika Sułkowska– kl. 6a

Miejski Konkurs Plastyczno – Regionalny

„Malowanie na płótnie”

wyróżnienie –  Agnieszka Gwóźdź – kl. 1b  –  (opiekun: mgr Barbara Pilarska)

    

2007 / 2008

 

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny

„W świecie zwierząt” 

finalista –  Kamil Sowa – kl. 6c  –  GRATULACJE  

Miejski Konkurs Mitologiczny 

I miejsce –  Aleksandra Zadora – kl. 5a  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

II miejsce –  Paulina Lipowska – kl. 5a  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

Ogólnopolska Olimpiada z HISTORII

„OLIMPUS” 

laureat VII miejsce –  Przemysław Bryl – kl. 6c  –  (opiekun: mgr Edward Ulrych)

Ogólnopolska Olimpiada z PRZYRODY

„OLIMPUS” 

laureat VIII miejsce –  Paulina Lipowska – kl. 5a  –  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

laureat VIII miejsce –  Piotr Poprawa – kl. 5a  –  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

laureat X miejsce –  Kamil Sowa – kl. 6c  –  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

Ogólnopolska Olimpiada z JĘZYKA POLSKIEGO

„OLIMPUS” 

laureat X miejsce –  Maciej Tobiasz – kl. 4b  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

laureatka X miejsce –  Paulina Lipowska – kl. 5a  –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

[Rozmiar: 1449 bajtów]

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 

III miejsce – Przemysław Bryl- kl. 6c(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

III miejsce – Kamil Sowa- kl. 6c(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

 

Konkurs „FOX 2008” – język angielski 

nagroda II stopnia – Paulina Lipowska- kl. 5a(opiekun: Barbara Miczołek)

 nagroda II stopnia – Przemysław Bryl- kl. 6c(opiekun: mgr Beata Domańska)

 

Konkurs OXFORD 2008 – język angielski 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Weronika Puszer- kl. 3b(opiekun: Barbara Miczołek)

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Dominika Furmanek- kl. 4b(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Lidia Limańska– kl. 6a(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureat I stopnia z wyróżnieniem – Przemysław Bryl– kl. 6c(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureat I stopnia – Kamil Sowa– kl. 6c(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia – Katarzyna Belska– kl. 6c(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia – Klaudia Włoczyk- kl. 4a(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia – Paulina Lipowska- kl. 5a(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat I stopnia – Piotr Poprawa- kl. 5a(opiekun: Barbara Miczołek)

 laureatka I stopnia – Kinga Machulec– kl. 5a(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat III stopnia – Anton Świerkot- kl. 3b(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat III stopnia – Maciej Radziejewski- kl. 4c(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat III stopnia – Tomasz Nowak– kl. 6a(opiekun: mgr Beata Domańska)

Zawody pływackie 

 o MISTRZOSTWO KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

I miejsce – Szymon Kurowski- kl. 3a

IVmiejsce – Mirosława Zwierzyna- kl. 6c

VI Mała Olimpiada Matematyczna 2007/2008 

laureat – Kamil Sowa- kl. 6c(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2008” 

wyróżnienie II stopnia – Filip Jagiełłowicz- kl. 3a(opiekun: mgr Mirosława Rusek)

wyróżnienie II stopnia – Agnieszka Siewiera- kl. 3a(opiekun: mgr Mirosława Rusek)

wyróżnienie II stopnia – Sandra Posiewała- kl. 3b(opiekun: mgr Joanna Sypniewska)

wyróżnienie II stopnia – Piotr Solarz- kl. 4b(opiekun: mgr Izabela Bajura)

wyróżnienie II stopnia – Dominika Sokołowska- kl. 3a(opiekun: mgr Izabela Bajura)

wyróżnienie II stopnia – Paulina Lipowska- kl. 5a(opiekun: Anna Depta)

wyróżnienie II stopnia – Piotr Poprawa- kl. 5a(opiekun: Anna Depta)

wyróżnienie II stopnia – Kinga Machulec- kl. 5a(opiekun: Anna Depta)

wyróżnienie II stopnia – Dominika Rojek- kl. 5b(opiekun: mgr Izabela Bajura)

wyróżnienie II stopnia – Alicja Starczewska- kl. 6a(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

wyróżnienie II stopnia – Tomasz Nowak- kl. 6a(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

wyróżnienie II stopnia – Kamil Sowa- kl. 6c(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

[Rozmiar: 1449 bajtów]

2006 / 2007

IV Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny 

 organizowany w SP 5 w Katowicach 

II miejsce – Kamil Sowa- kl. 5c(opiekun: mgr Ewa Żontow)

Wyróżnienie dla drużyny

za zdobycie IV miejsca

 w Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym

„Na Szczycie Szklanej Góry”,

czyli w świecie bajek, baśni i bajeczek

Klaudia Stefanowska– kl. 1b

Piotr Kapski – kl. 3a

Agnieszka Głuszczyk – kl. 3a

Ogólnopolska Olimpiada z JĘZYKA POLSKIEGO

„OLIMPUS”

I miejsce –  Alicja Starczewskakl. 5a  –  (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

I miejsce –  Kamil Sowa kl. 5c  – (opiekun: mgr Ewa Żontow)

III miejsce –  Tomasz Nowak kl. 5a –  (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

V miejsce –  Wojciech Kałużny kl. 5c –  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

GRATULACJE  🙂

Konkurs interdyscyplinarny

„Sport, turystyka i wypoczynek”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Tomasz Nowak– kl. 5a

Adrian Chałupka– kl. 6b

Przemysław Bryl– kl. 5c

Kamila Kania– kl. 6c

Bartłomiej Matera– kl. 6d

Kamil Sowa– kl. 5c

Mirosław Marcisz– kl. 6a

Zuzanna Piecha– kl. 6c

Beata Kuśnierz– kl. 6d(zakwalifikowała się do III etapu –GRATULACJE  🙂

Patrycja Czerniak– kl. 6d(zakwalifikowała się do III etapu –GRATULACJE  🙂

XII Konkurs Biblijny z Ewangelii św. Marka

„Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”

I miejsce w etapie rejonowym w Katowicach

V miejsce w etapie diecezjalnym BRAWO !!!

Marek Połowczuk– kl. 6d – GRATULACJE🙂

ucznia przygotowała Pani Agnieszka Macura

2005 / 2006

 

Międzyszkolny Konkurs „Znam mapę Ameryki Pn. i Pd.

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się:

Michał Bednarczyk –kl. 5a(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz) –do III etapu GRATULACJE🙂

Marek Chwolik –kl. 6b(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz) –do III etapu GRATULACJE🙂

Kamil Sowa –kl. 4c(opiekun: mgr Dariusz Jureczko) –do III etapu GRATULACJE🙂

Patrycja Garbacka –kl. 6b(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)

Aleksandra Limańska –kl. 6b(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego „Olimpus”

Jakub Gwiżdżkl. 6a  –V miejsce

ucznia przygotowała Pani Barbara Myszor

Międzyszkolny konkurs plastyczny pod patronatem

Wydawnictwa DIDASKO „Anioły i aniołki”

wyróżnienie

Klasa IIIa

uczniów przygotowała Pani mgr Jolanta Nawrocka

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie – III miejsce:

Robert Surma, Krzysztof Farmas, Marek Bogusłowicz(kl. VIc)

uczniów przygotowała Pani mgr Joanna Ciechanowicz

Do II etapu konkursu interdyscyplinarnego

„Na podbój kosmosu” zakwalifikowali się:

Marek Chwolik– kl. 6b

Aleksandra Limańska– kl. 6b

Marek Bogusłowicz– kl. 6c

Marcin Drewniak– kl. 6c

Kalina Halemba– kl. 6c

Robert Surma– kl. 6c

Maciej Zapa– kl. 6c

Tymoteusz Zolich– kl. 6c

Agnieszka Szary– kl. 6b (zakwalifikowała się do III etapu –GRATULACJE  🙂

Alfik humanistyczny:

Agnieszka Szary (6b)– Imiejsce w województwie śląskim, V miejsce w kraju

Aleksandra Limańska (6b)– I miejsce w województwie śląskim, V miejsce w kraju

Kalina Halemba (6c)– III miejsce w województwie śląskim, XVIII miejsce w kraju

uczennice przygotowały do konkursu Panie mgr Anna Kwaśnik i mgr Ewa Żontow