W maju 2017 roku wraz z uczniami klasy 3b realizowałam projekt pt „Zabawki”. Zostałam zainspirowana pomysłem na taki rodzaj zajęć w czasie szkolenia w Hiszpanii, które odbyło się w lutym, w ramach realizacji projektu POWER. Uczestniczyłam w kursie metodologicznym języka angielskiego. Nasza prowadząca przedstawiła nam wiele ciekawych form i metod pracy z dzieckiem. Po powrocie z Hiszpanii stworzyłam konspekt zajęć, w którym wykorzystałam zdobytą wiedzę.

Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w lekcjach, chętnie dzielili się informacjami na temat swoich ulubionych zabawek. Dużo radości czerpali w czasie przygotowywania scenek. Zajęcia były kreatywne, twórcze, z całą pewnością na długo zapamiętane przez dzieci.

Efekty pracy można zobaczyć na zdjęciach. Zachęcam do obejrzenia.

Katarzyna Pawlik