W czwartek, 7 czerwca, w godzinach popołudniowych, rodzice wraz z dziećmi z klas V a i V b spotkali się z wychowawczyniami na ognisku klasowym. Pogoda była idealna do tego spotkania. Mamy przygotowały coś słodkiego – babeczki oraz coś na ognisko – kiełbaski. Ojcowie zajęli się bardziej męskimi sprawami – najpierw poszli po drzewo a potem rozpalili ognisko. Dzieci grały w siatkówkę i w piłkę nożną a rodzice prowadzili bardzo poważne rozmowy np. jak to możliwe, że już kończy się rok szkolny. Na koniec dzieci robiły s’mores czyli amerykański przysmak ogniskowy, słodkie kanapki – między dwa herbatniki wkładamy przypieczoną na ognisku piankę. Wszyscy spędziliśmy bardzo miło czas i ciężko było się wszystkim rozejść. Myślę, że powtórzymy takie spotkanie za rok.