Konkurs dyniowy i na strój halloweenowy, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, jak co roku miał wielu zwolenników. Uczniowie przygotowali wspaniałe dyniowe rzeźby. Wszystkie dynie zachwycały pomysłowością i wykonaniem. Wspaniale ozdobiły korytarz naszej szkoły i nadały jesienny nastrój . Wśród prac można było znaleźć  dyniowego klauna, pajęczynę z pająkiem, kota, Minionka , kapelusz czarownicy  oraz wiele innych.  Halloween zbliżył się wielkimi krokami. Niektórzy z uczniów wczuli się w nastrój i założyli odpowiednie stroje. W czasie przerwy spotkać można było różne straszydła. Upiory , wampiry i dynie goniły nas po korytarzu. Spotkać można było też  szkielet i policzyć mu wszystkie kości.  Głosowanie w tych konkursach nie należało do prostych. Trudno było wskazać najlepszego. Każdy uczestnik powinien czuć się wyróżniony.

WYNIKI

NA NAJCIEKAWSZĄ DYNIĘ HALLOWEENOWĄ